Uśmiechnij się szeroko dzięki Smile Institute!

Smile Institute to nowoczesna klinika, specjalizująca się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym. Profesjonalne zaplecze sprzętu medycznego pozwala na dokładną i precyzyjną diagnostykę każdego pacjenta. Klinika wyposażona jest w urządzenia takie jak CBCT, pantomograf oraz mikroskop, co usprawnia proces wykonywanych zabiegów. Każdy trudniejszy przypadek poprawy uzębienia, konsultowany jest w gronie lekarzy, specjalizujących się w zróżnicowanych dziedzinach stomatologii. Takie rozwiązanie pozwala na szeroki obraz możliwości leczenia, z uwzględnieniem najnowocześniejszych technik.

Stawiamy na ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów- pasjonatów, dlatego każdy z nich podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem i otwartością. Zdajemy sobie sprawę z oporów przed fotelem dentystycznym, dlatego cały personel dokłada wszelkich starań, aby wizyty przebiegały w sposób bezstresowy i przyjemny. Staramy się, aby spotkania ze stomatologiem dawały poczucie komfortu, a dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, zabiegi okazywały się maksymalnie bezbolesne. Nasi pacjenci mogą liczyć na cierpliwość i wyrozumiałość. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania i uwagi każdego. Stawiamy na indywidualne podejście i pełen profesjonalizm świadczonych usług. Państwa zaufanie to dla nas najważniejszy wskaźnik profesjonalizmu, z jakim świadczymy nasze usługi.

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy zajmujących się wszystkimi gałęziami stomatologii: ortodoncją, implantologią, chirurgią, protetyką, leczeniem kanałowym (endodontycznym) pod mikroskopem oraz stomatologią dziecięcą i zachowawczą. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w swoich zawodach. Pomagając każdego dnia pacjentom, doskonale rozpoznają ich oczekiwania i odpowiednio reagują na indywidualne potrzeby. Pracujący w gabinecie w Płońsku stomatolodzy stale podnoszą własne kwalifikacje, jak również stale aktualizują swoją wiedzę w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych metod leczenia zębów.

Każdy, kto zapisuje się na wizytę do naszego stomatologa w Płońsku, może liczyć na kompleksową obsługę w zakresie leczenia uzębienia. Gwarantujemy szeroki zakres usług najwyższej klasy fachowców. Oferujemy m.in. wybielanie zębów, leczenie kanałowe pod mikroskopem, zakładanie implantów, protez, koron oraz mostów. Zapewniamy także opiekę stomatologa dziecięcego dbającego o uzębienie najmłodszych pacjentów. Każdego otaczamy opieką i udzielamy fachowego wsparcia naszych specjalistów. Zależy nam zwłaszcza na tym, aby każdy pacjent otrzymał na miejscu pełną opiekę dentystyczną. Prowadzimy również pogotowie stomatologiczne, udzielając pomocy w przypadkach nagłego bólu.

Zapisz sie teraz! 22 699 94 20

lub skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz e-mailowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.