Odkryj nowy wymiar czystej cery dzięki oczyszczaniu wodorowemu!

Uwolnij się od schorzeń i niedoskonałości, z którymi zmagasz się przez lata. Wybierz zabieg darsonwalizacji, który jest skuteczną bronią w walce z trądzikiem, łojotokiem oraz wieloma innymi chorobami skóry. Spraw, aby Twoja twarz miała piękny i zdrowy wygląd, była przy tym odżywiona, w pełni nawilżona, a także gładka oraz jędrna. Odwiedź nas w Poznaniu, przyjdź do naszego salonu i poddaj się profesjonalnemu zabiegowi darsonwalizacji.

Jak wygląda zabieg darsonvalizacji?

Skóra przed zabiegiem powinna być oczyszczona i wygojona. Nie może mieć ropiejących zmian lub świeżych ran. W trakcie darsonvalizacji do twarzy klienta przykładana jest specjalna szklana pelota, wewnątrz której znajduje się gaz. Pod wpływem wyładowań elektromagnetycznych wytwarza się ozon, który dezynfekuje skórę. Towarzyszą temu rozbłyski. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Klient może odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła, ponieważ pelota nagrzewa się pod wpływem przepływającego prądu oraz zachodzących reakcji chemicznych. Zabieg jest bardzo krótki – może trwać 10-15 min i nie powoduje żadnych skutków ubocznych ani nie wymaga rekonwalescencji.

Jakie efekty osiągniesz dzięki Darsonvalizacji?

Uwolnisz się od wielu niedoskonałości

Darsonwalizacja jest skutecznym narzędziem w walce z trądzikiem, wypadaniem włosów, łojotokiem głowy oraz pleców, a przede wszystkim starzeniem się skóry. Z jego pomocą, z powodzeniem wyleczysz każde z wymienionych schorzeń, jednocześnie ciesząc się bezpiecznym i praktycznie bezinwazyjnym przebiegiem całego zabiegu.

Zregenerujesz swoją skórę.

Zabieg darsonwalizacji jest również świetnym sposobem na łagodzenie podrażnień powstałych w wyniku innych zabiegów kosmetycznych. Odpowiada on za relaks, regenerację i swego rodzaju “uspokojenie” Twojej skóry, po przebyciu bardziej inwazyjnych procedur.

Odzyskasz piękny i naturalny wygląd.

Finalnym celem tego zabiegu będzie uzyskanie młodego wyglądu, wolnego od wszelkiej maści niedoskonałości, których z pewnością od zawsze chcesz się pozbyć.

Cennik

 • Twarz
  100zł
 • Twarz + szyja
  160zł
 • Twarz + szyja + dekolt
  300zł
 • Włosy
  100zł
 • Plecy
  200zł
 • Dowolna okolica
  100zł

Co czeka Cię podczas zabiegu Darsonvalizacji?

Do Twojej skóry zostanie przyłożone specjalne narzędzie, emitujące prąd o niewielkiej częstotliwości. To spowoduje powstawanie wyładowań elektrycznych. Podgrzeją one Twoją skórę, następnie ją zdezynfekują i podziałają bakteriobójczo.

Po zabiegu darsonwalizacji Twoja skóra będzie w pełni oczyszczona, zyska nowy wygląd, a Ty poczujesz się wypoczęta i zrelaksowana.

Dodatkowo, otrzymasz od nas pełen pakiet informacji, dotyczących pielęgnacji i dbania o skórę. Wszystko po to, aby efekty przeprowadzonego zabiegu mogły Cię cieszyć przez bardzo długi czas!

Prądy d’arsonvala

Zmagasz się z trądzikiem, tłustą i błyszczącą skórą? Twoim problemem są częste stany zapalne? Zapomnij o zatykających się porach, zaskórnikach i wypryskach! Dzięki darsonvalizacji – innowacyjnej metodzie opartej na działaniu prądu o wysokiej częstotliwości i ozonu raz na zawsze pozbędziesz się kłopotliwych niedoskonałości skóry. Ten prosty, szybki i całkowicie bezbolesny zabieg poprawi ukrwienie głębokich warstw cery, a więc odżywi ją od wewnątrz. Co więcej, można go stosować nie tylko na twarz – poprawia kondycję skóry głowy i włosów, pomaga pozbyć się uciążliwego łupieżu i zredukować problem wypadania włosów. W naszym salonie medycyny estetycznej oferujemy zabiegi z wykorzystaniem prądów na różne partie ciała.

Czym jest darsonvalizacja?

Darsonvalizacja to innowacyjny zabieg wykorzystujący prąd o wysokim napięciu i częstotliwości, ale niskim natężeniu. Jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Ma działanie dezynfekujące, poprawia krążenie, łagodzi podrażnienia. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zmagających się z cerą trądzikową, zaskórnikami, zatkanymi lub rozszerzonymi porami oraz nadmiernym wydzielaniem sebum. Wiele mechanicznych metod oczyszczania skóry wymaga nakłuwania, szczególnie w celu usunięcia głęboko zalegających zaskórników. Darsonvalizacja skutecznie łagodzi podrażnienia powstałe po zabiegach, działa bakteriobójczo i zamyka rozszerzone pory. Dodatkowo zabieg ten zapobiega pojawianiu się nowych zmian trądzikowych i zmniejsza widoczność powstałych już wcześniej blizn. Wiele osób chętnie decyduje się na jej wykonanie, ze względu na efekty i małą liczbę zabiegów, potrzebnych do uzyskania optymalnych rezultatów.

Efekty darsonvalizacji

Darsonvalizacja stanowi doskonałe uzupełnienie dla mechanicznych metod oczyszczania skóry. Pomaga pozbyć się niedoskonałości, takich jak trądzik czy zaskórniki, dzięki działaniu bakteriobójczemu. Zmniejsza również produkcję sebum, zapobiega więc podobnym problemom skórnym w przyszłości, a także w naturalny sposób matowi skórę, poprawiając jej ogólny wygląd. Po zabiegu skóra staje się zdrowsza i gładsza. Przywrócone zostaje jej właściwe Ph, zwężają się pory. Ciepło wytwarzane przez elektrody powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych. Lepsze krążenie w tkankach sprawia, że szybciej docierają do nich składniki odżywcze i tlen, zabieg przyspiesza więc procesy metaboliczne w skórze i poprawia naturalną regenerację podrażnień, a nawet zmniejsza widoczność blizn i rozstępów. Darsonvalizacja może być stosowana jako dodatkowa metoda wspomagająca inne zabiegi. Dzięki poprawie krążenia krwi w warstwach skóry, szybciej wchłaniają się przez nią składniki aktywne zawarte w kosmetykach lub preparatach stosowanych przez kosmetologów. Cera staje się odżywiona i odmłodzona. Metoda ta z powodzeniem może być stosowana nie tylko na skórę twarzy, ale w każdym miejscu, w którym pojawiają się niedoskonałości spowodowane łojotokiem i działaniem bakterii – na przykład na plecach czy ramionach. Spektakularne efekty daje również w przypadku leczenia chorób skóry głowy i problemów z wypadaniem włosów.

Darsonvalizacja skóry głowy

Podobnie jak na cerę, darsonvalizacja działa bakteriobójczo na skórę głowy. Redukuje działanie gruczołów łojowych, dzięki czemu wykorzystywana jest do walki z zależnymi od łojotoku chorobami skóry głowy. Pomaga zwalczyć problemy, jak łupież, łuszczyca czy nadmierne przetłuszczanie włosów oraz zapobiec wzmożonemu ich wypadaniu. Oczyszczając skórę głowy z pozostałości środków chemicznych i przywracając jej właściwą florę bakteryjną, może także pomóc złagodzić świąd i zregenerować podrażnienia. Wysoka temperatura rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki lepszemu ukrwieniu tkanek, cebulki włosów są lepiej odżywione, a włosy szybciej rosną. Nowe włosy są silniejsze, grubsze, a także mniej łamliwe. Dzięki zabiegowi darsonvalizacji skuteczniej wchłaniają się również składniki aktywne z kosmetyków czy preparatów leczniczych, aplikowanych na skórę głowy. Darsonvalizacja może wspomagać leczenie trychologiczne. Zabieg działa nie tylko na skórę głowy, ale również na same włosy. Po przeczesaniu pelotą ich łuski zamykają się, dzięki czemu stają się one gładkie i lśniące. W efekcie włosy będą gęstsze i grubsze, lepiej odżywione i nie będą wypadały już w takim samym stopniu. Znika problem przetłuszczających się włosów, łupieżu czy podrażnień skóry głowy, powodujących nieprzyjemne swędzenie. W Skin-Medic w Poznaniu przeprowadzamy innowacyjne zabiegi na skórę głowy, które pozwolą Ci cieszyć się idealnie lśniącymi, gęstymi i zdrowymi włosami.

Przeciwwskazania do darsonvalizacji

Przeciwwskazaniem, podobnie jak w przypadku innych zabiegów, jest ciąża i karmienie piersią. Na ciężarnych kobietach nie prowadzi się badań w kierunku szkodliwości fal elektromagnetycznych, lepiej więc poczekać do rozwiązania. W miejscu wykonywania zabiegu nie może być stanów zapalnych. W tej metodzie oczyszczania twarzy używa się prądu, nie powinny z niej korzystać osoby, które mają wszczepione metalowe implanty lub rozrusznik serca, a nawet posiadające aparat ortodontyczny, ponieważ może dojść do poparzeń. Metoda ta nie jest także zalecana osobom z chorobami tarczycy, zakrzepowym zapaleniem żył. W przypadku trwających w organizmie infekcji, należy je wyleczyć przed wykonaniem darsonvalizacji.

Na jakie problemy skórne pomoże darsonvalizacja?

Darsonvalizacja to zabieg bardzo korzystny dla skóry twarzy oraz głowy. Jest pomocny w walce z chorobami skórnymi, nadmiernym wydzielaniem sebum czy wypadaniem włosów. Jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z trądzikiem. Cera trądzikowa wymaga dogłębnej pielęgnacji i oczyszczania. Wypryski, zaskórniki i zmiany ropne to trudne do pokonania problemy, które na dodatek wyglądają bardzo nieestetycznie i nieleczone mogą zamieniać się w stany zapalne. Trudno jest powstrzymać się przed usuwaniem ich samodzielnie, jednak powoduje to powstawanie trudnych do usunięcia blizn. Leczenie trądziku może jednak znacznie skuteczniejsze dzięki zastosowaniu darsonvalizacji. Mechaniczne oczyszczanie skóry podrażnia ją, natomiast zastosowanie prądu łagodzi podrażnienia i zwalcza drobnoustroje, powodujące stany zapalne w obrębie zmian skórnych. Dzięki dezynfekcji ryzyko pojawienia się kolejnych wyprysków znacząco spada. Lepsze ukrwienie cery przyspiesza również procesy regeneracyjne, co wpływa korzystnie na wygląd blizn potrądzikowych – ulegają rozjaśnieniu. Zabieg ten może także pomóc osobom, których cera mocno się przetłuszcza, ponieważ redukuje pracę gruczołów łojowych. Skutecznie oczyszcza skórę z pozostałości kosmetyków, przywraca jej naturalne Ph, poprawia ukrwienie i wspomaga wchłanianie składników odżywczych zarówno z krwi, jak i tych aplikowanych zewnętrznie. Podobnie działa na skórę głowy zmniejszając problemy przetłuszczających się włosów, łupieżu czy swędzenia. Wzmaga regenerację cebulek, przyspieszając proces wzrostu włosów, dzięki czemu stają się gęstsze. Darsonwalizacja pomaga pozbyć się także problemu nadmiernego wypadania włosów.

Zapisz sie teraz! 514 372 853

lub skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz e-mailowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.