Odkryj nowy wymiar gładkiej skóry dzięki mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą mechanicznego kontrolowanego złuszczania zrogowaciałej warstwy rogowej naskórka. Zabieg polega na usunięciu za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowicę z wymiennymi diamentowymi końcówkami ściernymi o różnej średnicy oraz gradacji diamentu. Dobór końcówki uzależniony jest od obszaru poddawanemu zabiegowi oraz rodzaju skóry.

Jak działa mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą kryształków diamentu. Kosmetolog przesuwa po skórze głowicę ścierającą w postaci diamentowych tarcz, które obracając się usuwają zrogowaciałe warstwy naskórka, jednocześnie głowica próżniowa zasysa wraz z kryształkami diamentu ścierany naskórek oraz zanieczyszczenia. Końcówka aparatu do mikrodermabrazji wyposażona jest w specjalny system podciśnieniowy, który zasysa ścierany naskórek oraz kryształki do filtra, który po zabiegu jest wymieniany.

Głębokość złuszczania ustalana jest indywidualnie w zależności od grubości skóry i warstwy martwego naskórka. Kosmetolog odpowiednio steruje głębokością oczyszczania i złuszczania skóry, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb skóry – w tym rodzaju skóry, jej wrażliwości i reakcji oraz występujących niedoskonałości.

Cel zabiegu mikrodermabrazji:

Podstawowym celem mikrodermabrazji jest usunięcie martwego naskórka, zalegających na skórze zanieczyszczeń (zarówno powierzchniowych jak i tych głębokich), regeneracja (pobudza skórę do odnowy) oraz przygotowanie skóry do lepszej absoprcji składników aktywnych.

Efekty zabiegu mikrodermabrazji:

Efekty mikrodermabrazji diamentowej widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu – skóra jest odświeżona, zyskuje zdrowszy koloryt a jej powierzchnia jest gładsza. Jeżeli jednak zależy nam na długotrwałych efektach, na trwałej poprawie kondycji skóry lub gdy niedoskonałości na skórze posiadają bardziej intensywną formę, mikrodermabrazję należy powtórzyć w regularnych odstępach czasowych.

Cennik

 • Twarz
  200zł
 • Twarz + szyja
  250zł
 • Twarz + szyja + dekolt
  300zł
 • Dłonie
  120zł
 • Pośladki
  250zł
 • Plecy
  300zł

Długotrwałe, głębsze efekty przyniesie dopiero seria zabiegów mikrodermabrazji – od 4 – 6 zabiegów w odstępach 2 do 4 tygodniowych. Przy większych problemach jak np. blizny, rozstępy, jeżeli nie chcemy poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom, dla uzyskania zadowalających efektów może być konieczne wykonanie wiekszej liczby zabiegów. Tak czy inaczej,  zabieg powtarzany w serii sprawy, że dobroczynne dla skóry korzyści z zabiegu będą intensywniejsze i o wiele trwalsze, ponieważ regularne pobudzanie skóry sprawi, że:

 • skóra odzyska naturalną sprawność regeneracyjną i lepiej będzie sobie radzić samodzielnie w przyszłości,

 • poprawi nawilżenie skóry w dłuższym okresie,

 • skóra będzie lepiej dotleniona – to zasługa złuszczania martwego naskórka, zalegającego łoju i innych zanieczyszczeń,

 • skóra będzie będzie bardziej jędrna i elastyczna, a zmarszczki wypłycone,

 • skóra będzie odporniejsza na niekorzystne czynniki zewnętrzne,

 • w przypadku cer łojotokowych zwęzi rozszeżone pory i w połączeniu z innymi zabiegami pomoże unormalizować wydzielanie sebum,

 • blizny, w tym blizny potrądzikowe będą zniwelowane i mniej widoczne,

 • koloryt skóry zostanie wyrównany, a przebarwienia mniej widoczne.

Mikrodermabrazja - dla kogo?

Mikrodermabrazja to bardzo wszechstronny zabieg dla różnych typów skóry. Sprawdzi się doskonale w wielu różnych sytuacja, skutecznie niwelując niedoskonałości i dodając skórze witalności. Jeżeli Twoja skóra posiada:

 • szary koloryt, jest zmęczona, tzw. skóra palacza, jest pozbawiona witalności i blasku – mikrodermabrazja doskonale odżywia i dotlenia skórę, czyniąc ją bardziej rozświetloną, zadbaną i zdrową,

 • cera tłusta i mieszana, trądzik, rozszerzone pory, łojotok, zaskórniki – złuszczanie mechaniczne dokładnie oczyszcza pory skóry, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych usuwając zalegajacy w nich łój i zanieczyszczenia, dodatkowo przy cerze mieszanej poprawia nawilżenie skóry,

 • pierwsze oznaki starzenia w postaci płytkich zmarszczek – peeling mechaniczny poprzez usunięcie martwego naskórka (pojedynczy zabieg), uelastycznienie i ujędrnienie skóry (pobudzenie produkcji włókien kolagenowych w wyniku serii zabiegów) zredukuje płytkie zmarszczki i poprawi napięcie skóry,

 • przebarwienia – mechaniczne ścieranie naskórka wyrówna koloryt, a powtarzane w serii pobudzi skórę do regeneracji i wytworzenia nowych komórek, co w dłuższym okresie będzie prowadziło do niwelowania przebarwień,

 • blizny, w tym blizny potrądzikowe, rozstępy – seria zabiegów mikrodermabrazji stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu blizny i rozstępy, podobnie jak przebarwienia, stają się mniej widoczne – nowa, zdrowa tkanka stopniowo zastępuje starą, problematyczną,

 • cellulit – mikropeeling poprawia mikrocyrkulację w skórze wspomagając redukcję cellulitu, dlatego warto połączyć zabiegi mikrodermabrazji z innymi zabiegami w ramach kompleksowej terapii cellulitu.

Mikrodermabrazja nie jest zabiegiem bolesnym i nie wymaga znieczulenia. Nawet osoby wrażliwe nie powinny czuć dyskomfortu, a zabieg nie powinien wywołać nieporządanych skutków w postaci podrażnień.

Co istotne zabieg mikrodermabrazji nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można śmiało wrócić do codziennych obowiązków np. do pracy, a jedyne co zauważą osoby postronne to bardzie promienistą, świeżą skórę.

Zapisz sie teraz! 514 372 853

lub skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz e-mailowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.