Magister rehabilitacji ruchowej, absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie. Absolwent Sutherland College of Ostheopatic Medicine. Zajmuje się rehabilitacją i leczeniem osteopatycznym pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz rehabilitacją dzieci i niemowląt.
W zawodzie od 1998 roku. W latach 2010-2013 kierownik Rehabilitacji Neurologicznej w Poradni Rodzinnej “Zdrowie” z siedzibą w Płońsku. Certyfikowany terapeuta metod neurorozwojowych PNF, NDT-Bobath w stopniu zaawansowanym, manipulacji powięziowych wg Stecco.
Ukończył cykl szkoleń w terapii manualnej wg Kaltenborna-Evjenth, diagnozowania i leczenia bólów kręgosłupa wg McKenziego, PNF w neurologii, Terapii kranio-sakralnej (czaszkowo-krzyżowej), rehabilitacji neuropediatrycznej wg NDT-Bobath, osteopatii w pediatrii Iº i IIº osteopatii w stomatologii.Absolwent Sutherland College of Ostheopatic Medicine. Zajmuje się rehabilitacją i leczeniem osteopatycznym pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz rehabilitacją dzieci i niemowląt. W latach 1998-2002 młodszy asystent w Klinice Rehabilitacji Neurologicznej Centrum Zdrowia Dziecka, w latach 2002-2003 pracował w przedszkolu integracyjnym oraz w Centrum Neurorehabilitacji Gaudio. Od 2003 roku konsultant w specjalistycznym Centrum Rehabilitacji „VITA” w Pruszkowie.