O nas

O nas

Prywatne Gabinety Lekarskie Medicum

Prywatne Gabinety Lekarskie Medicum swoją działalność rozpoczęły w 2012 r. Placówka mieści się w Płońsku przy ulicy Rzemieślniczej 21. Dysponujemy 11 (jedenastoma) gabinetami, które są nowe, przestronne, w pełni umeblowane i spełniają wszelkie wymogi sanitarne oraz odpowiednim zapleczem socjalnym. Gabinety znajdują się nieopodal marketów (Tesco, Biedronka) co na stałe wpisało się w świadomość lokalnej społeczności. Placówka dysponuje bezpłatnym, dużym parkingiem. W chwili obecnej w naszych gabinetach świadczymy konsultacje z zakresu alergologii (dzieci i osoby dorosłe), dermatologii (dzieci i osoby dorosłe), diabetologii, dietetyki klinicznej i sportowej (dzieci i osoby dorosłe), elektroencefalografii (EEG – dzieci i osoby dorosłe),endokrynologii, fizjoterapii (dzieci i osoby dorosłe), ginekologii, kardiologii, logopedii, medycyny estetycznej, medycyny sportowej, neurologii (dzieci i osoby dorosłe), otolaryngologii (dzieci i osoby dorosłe), pediatrii, psychiatrii, psychologii (dzieci i osoby dorosłe), stomatologii i chirurgii stomatologicznej (dzieci i osoby dorosłe) jak również badania słuchu i doboru aparatów słuchowych (dzieci i osoby dorosłe). Ponadto prowadzimy terapię Integracji Sensorycznej oraz zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym – Trening Umiejętności Społecznych (TUS), ruch rozwijający Weroniki Sherborne jak również warsztaty dla rodziców „Wychowanie z uśmiechem” oraz zajęcia ogólnorozwojowe „Radosny rozwój”. Naszych pacjentów otaczamy troskliwą opieką. Pracujący u nas lekarze i specjaliści, posiadają najwyższe kwalifikacje, a ich doświadczenie medyczne to owoc wieloletniej pracy w renomowanych przychodniach, klinikach i szpitalach. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej oraz stworzenie przyjaznej atmosfery i dobrej relacji między pacjentem a lekarzem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Zawartość niedostępna.
Zezwól na pliki cookie, klikając "Akceptuj".
Prywatne Gabinety Lekarskie Medicum

Prywatne Gabinety Lekarskie Medicum swoją działalność rozpoczęły w 2012 r. Placówka mieści się w Płońsku przy ulicy Rzemieślniczej 21. Dysponujemy 11 (jedenastoma) gabinetami, które są nowe, przestronne, w pełni umeblowane i spełniają wszelkie wymogi sanitarne oraz odpowiednim zapleczem socjalnym.

 

Czytaj więcej

Gabinety znajdują się nieopodal marketów (Tesco, Biedronka) co na stałe wpisało się w świadomość lokalnej społeczności. Placówka dysponuje bezpłatnym, dużym parkingiem. W chwili obecnej w naszych gabinetach świadczymy konsultacje z zakresu alergologii (dzieci i osoby dorosłe), dermatologii (dzieci i osoby dorosłe), diabetologii, dietetyki klinicznej i sportowej (dzieci i osoby dorosłe), elektroencefalografii (EEG – dzieci i osoby dorosłe),endokrynologii, fizjoterapii (dzieci i osoby dorosłe), ginekologii, kardiologii, logopedii, medycyny estetycznej, medycyny sportowej, neurologii (dzieci i osoby dorosłe), otolaryngologii (dzieci i osoby dorosłe), pediatrii, psychiatrii, psychologii (dzieci i osoby dorosłe), stomatologii i chirurgii stomatologicznej (dzieci i osoby dorosłe) jak również badania słuchu i doboru aparatów słuchowych (dzieci i osoby dorosłe). Ponadto prowadzimy terapię Integracji Sensorycznej oraz zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym – Trening Umiejętności Społecznych (TUS), ruch rozwijający Weroniki Sherborne jak również warsztaty dla rodziców „Wychowanie z uśmiechem” oraz zajęcia ogólnorozwojowe „Radosny rozwój”. Naszych pacjentów otaczamy troskliwą opieką. Pracujący u nas lekarze i specjaliści, posiadają najwyższe kwalifikacje, a ich doświadczenie medyczne to owoc wieloletniej pracy w renomowanych przychodniach, klinikach i szpitalach. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej oraz stworzenie przyjaznej atmosfery i dobrej relacji między pacjentem a lekarzem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Zawartość niedostępna.
Zezwól na pliki cookie, klikając "Akceptuj".

Gabinetów

Lekarzy

Specjalizacji

Opinie naszych pacjentów

Zobacz kilka najnowszych.


W gabinecie lekarskim Medicum są sami profesjonaliści, którzy oferują duży zakres fachowej wiedzy przy różnych chorobach 🙂 miła obsługa i dogodne terminy wizyt 🙂

Lubię Medicum za to, że profesjonalnie podchodzi do pacjenta, jest duży wybór lekarzy, specjalistów, cieszy się zawsze dobrą opinią i oferuje fachową pomoc;)