Nasi lekarze

Nasi lekarze

 

Personel medyczny Gabinetów Lekarskich Medicum to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie śledzą nowości w medycynie, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. 

W naszej przychodni spotkasz się ze świetnymi specjalistami. To ludzie, którzy z zaangażowaniem oddają się pracy zawodowej i pomagają innym. Służą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ich zawód to pasja i powołanie, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną atmosferę.  

Zawód lekarza wymaga zaangażowania, powołania i pasji. To niesienie pomocy innym i empatia. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera i profesjonalizm to cechy dobrego lekarza, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie te cechy znajdziesz u naszych lekarzy i specjalistów.  

Przemysław Galbfach

Przemysław Galbfach

Chirurg ogólny
Leszek Gierczyk

Leszek Gierczyk

Specjalista medycyny pracy, specjalista medycyny rodzinnej, pediatra, homeopata
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz z 26-letnim stażem pracy w pediatrii i medycynie rodzinnej. Pracował w Poradni Dziecięcej w Płońsku i na Oddziale Dziecięcym Szpitala w Płońsku. Przez wiele lat prowadził NZOZ w Baboszewie. Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych (medycyna rodzinna) oraz
Paulina Sadowska

Paulina Sadowska

Trycholog
Studia magisterskie (Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ze specjalizacją- TRYCHOLOGIA). Od kilku lat zawodowo zajmuje się trychologią, a swoją praktykę odbyła pracując w największej klinice w Warszawie. „Ogromną wagę przywiązuję do tego, aby wyeliminować przyczynę danego schorzenia oraz dobrać najskuteczniejszy program