Nasi lekarze

Nasi lekarze

 

Personel medyczny Gabinetów Lekarskich Medicum to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie śledzą nowości w medycynie, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. 

W naszej przychodni spotkasz się ze świetnymi specjalistami. To ludzie, którzy z zaangażowaniem oddają się pracy zawodowej i pomagają innym. Służą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ich zawód to pasja i powołanie, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną atmosferę.  

Zawód lekarza wymaga zaangażowania, powołania i pasji. To niesienie pomocy innym i empatia. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera i profesjonalizm to cechy dobrego lekarza, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie te cechy znajdziesz u naszych lekarzy i specjalistów.  

dr Piotr Markowski

dr Piotr Markowski

PSYCHIATRA DZIECIĘCY, PSYCHIATRA, PSYCHOTERAPEUTA
Specjalista psychiatra, konsultuje pacjentów dorosłych, rodziny a także dzieci od 4 r.ż. Pracuje w zawodzie lekarza 12 lat. Regularnie superwizuje swoją pracę. Obecnie pracuje w oddziale psychiatrycznym dla młodzieży w Józefowie i oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci przy ulicy Brzeskiej w Warszawie. (więcej…)
lek.med. Mirosław Malewicz

lek.med. Mirosław Malewicz

Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej
Lek. spec. Mirosław Malewicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po studiach rozpoczął pracę i specjalizację z Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym , a następnie, po uzyskaniu specjalizacji II st. z Chirurgii Ogólnej , został zatrudniony w Oddziale Chirurgii Ogólnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
dr n.med. Andrzej Senderski

dr n.med. Andrzej Senderski

OTOLARYNGOLOG - osoby dorosłe i dzieci, Specjalista AUDIOLOG - FONIATRA
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, w którym był kierownikiem Zakładu Epidemiologii i Badań Przesiewowych. (więcej…)
mgr Jolanta Mikołajczak

mgr Jolanta Mikołajczak

magister psychologii, psycholog transportu, psychotraumatolog, terapeuta EMDR
Absolwentka wydziału psychologii WSFiZ w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna oraz sądowo-penitencjarna. Ukończyła również studia podyplomowe w SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz Psychotraumatologia. (więcej…)