Nasi lekarze

Nasi lekarze

 

Personel medyczny Gabinetów Lekarskich Medicum to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie śledzą nowości w medycynie, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. 

W naszej przychodni spotkasz się ze świetnymi specjalistami. To ludzie, którzy z zaangażowaniem oddają się pracy zawodowej i pomagają innym. Służą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ich zawód to pasja i powołanie, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną atmosferę.  

Zawód lekarza wymaga zaangażowania, powołania i pasji. To niesienie pomocy innym i empatia. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera i profesjonalizm to cechy dobrego lekarza, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie te cechy znajdziesz u naszych lekarzy i specjalistów.  

Tomasz Matuszewski

Tomasz Matuszewski

Alergolog, pediatra, specjalista chorób zakaźnych
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów alergologicznych u dzieci i  dorosłych. Wykonuje testy skórne, prowadzi immunoterapię, zajmuje się leczeniem pokrzywek i atopowego zapalenia skóry. Świadczy porady z zakresu chorób zakaźnych tj, borelioza, opryszczka. (więcej…)
Przemysław Galbfach

Przemysław Galbfach

Chirurg ogólny
Specjalista z zakresu chirurgi ogólnej i proktologii. Absolwent wydziału lekarskiego AM w Łodzi. W 1999 uzyskał I stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgi ogólnej. W 2001 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych a 2007 specjalizację II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. 2007-2009 – Adiunkt Kliniki Chirurgii
Mariusz Sikora

Mariusz Sikora

Dermatolog (młodzież od 14 r.ż i osoby dorosłe), wenerolog
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie poza praktyką kliniczną, prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Autor i współautor licznych publikacji naukowych. Stale rozszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje przez uczestnictwo w międzynarodowych i krajowych kursach
Monika Damm – Rupocińska

Monika Damm – Rupocińska

Diabetolog
Pani Doktor ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 1990 roku. Jest specjalistą Chorób Wewnętrznych oraz Diabetologiem. Pracuje w poradniach i klinikach warszawskich. Zajmuje się głównie profilaktyką, rozpoznaniem i leczeniem pacjentów z cukrzycą typu 1, 2 oraz innych typów jak również powikłaniami po niej występujących.